Medycyna estetyczna

Co to jest botox?

Jest jednym z najpopularniejszych środków współcześnie stosowanych w chirurgii estetycznej do wygładzania zmarszczek czoła, okolic brwi i tzw. kurzych łapek.
Działanie botoksu, polega na zablokowaniu przekazywania impulsów nerwowych. Mięśnie stają się rozluźnionie i gładkie, czego efektem jest gładka skóra twarzy.

Gdzie możemy go stosować?

Botoks najczęściej aplikuje się w okolicy 1/3 górnej twarzy. Najczczęściej poddawane zabiegowi miejsca to: zmarszczki czoła, brwi i okolica zewnętrznego kąta oka (tzw "kurze łapki").
Efekt działania widoczny jest po około 3-5 dniach od zabiegu. Działanie nie ma charakteru trwałego, zanika po około 5-6 miesiącach. Po tym czasie zabieg można powtórzyć.

//whiteclinic.pl/wp-content/uploads/2017/11/Fotolia_171925874_Subscription_Monthly_M-m.jpg

Co to są wypełniacze?

Wypełniacze to żele, które w swoim składzie zawierają kwas hialuronowy. Kwas hialuronowy naturalnie występuje w skórze, jednak z czasem jego ilość drastycznie maleje. Skóra traci elastyczność, czego efektem jest pojawienie się zmarszczek.
Jak działają wypełniacze?
Zabieg polega na śródskórnym lub podskórnym podaniu preparatu. Skóra wypełnia się wstrzykiwanym kwasem hialuronowym, a zmarszczka wygładza się i spłyca.
Kwas pozostaje w skórze od 6 do 24 miesięcy. Efektem działania kwasu hialuronowego jest nie tylko wypełnienie zmarszczki, ale również wygładzenie, nawilżenie i stymulacja skóry do odnowy.
Wypełniacze czasowe można stosować również do powiększania i korekty ust oraz do poprawy owalu twarzy.

Co to jest mezoterapia?

To zabieg polegający na podaniu witamin i substancji aktywnych bezpośrednio pod skórę. Dzięki temu skóra staje się bardziej odżywiona, nawilżona, a pierwsze oznaki starzenia zostają zniwelowane. Zabieg dedykowany osobom, które zauważyły pierwsze oznaki starzenia na swojej skórze. Głównie są to pierwsze zmarszczki mimiczne, zmarszczki wokół oczu, ust, czy ziemisty i niezdrowy koloryt skóry.
Jak działa?
Koktajle odżywcze podawane są bezpośrednio pod skórę, która utraciła swoje walory. Skóra przyswaja składniki aktywne „od środka", mając dzięki temu większe możliwości regeneracji.
Mezoterapia przynosi najlepsze efekty, gdy jest stosowana w formie kilku zabiegów, które są wykonywane w regularnych odstępach czasu. Wtedy podane substancje mają czas, aby działać na miejsca, w które zostały zaaplikowane.

//whiteclinic.pl/wp-content/uploads/2017/11/Fotolia_68761412_Subscription_Monthly_M2-1.jpg

White Dental Clinic

ul. Żeromskiego 1, lok. U9, 01-887 Warszawa (Bielany)

+48 501 772 617+48 530 880 133

recepcja@whiteclinic.pl

Przesłanie do nas e-maila lub kontakt telefoniczny oznacza Państwa zgodę na przetwarzanie przesłanych do nas Państwa danych osobowych w zakresie którego e-mail lub telefon dotyczy.
Klauzura informacyjna dla pacjenta       |       Polityka prywatności i plików cookies

Twój zdrowy uśmiech jest dla nas najważniejszy

Godziny otwarcia:
pn-pt. 9.00 - 20.00
sob. 9.00 - 15.00