Wybielanie martwego zęba

Masz martwy ząb, który zmienił kolor i wyraźnie odróżnia się od reszty zdrowych zębów, wpływając negatywnie na estetykę Twojego uśmiechu? Możesz zdecydować się na wybielanie martwego zęba w White Dental Clinic!

 

//whiteclinic.pl/wp-content/uploads/2016/04/Fotolia_84575746_Subscription_Monthly_M.jpg

Martwy ząb nie ma żywej miazgi – mogła obumrzeć z powodu braku tlenu i substancji odżywczych lub zostać usunięta podczas leczenia kanałowego. Charakterystyczna dla martwego zęba jest zmiana koloru na matowy, siny. Jeśli ząb znajduje się w przedniej części łuku zębowego, może stanowić widoczny defekt estetyczny. Wówczas rekomendujemy naszym pacjentom wybielanie martwego zęba.

Wybielanie martwego zęba: na czym polega zabieg?

Wybielanie martwego zęba różni się od wybielania standardowego. Zazwyczaj mamy do czynienia z przebarwieniami, które powstały w wyniku czynników zewnętrznych – dlatego też stosuje się środki wybielające na powierzchni zęba. W przypadku martwego zęba przebarwienie powstaje w środku zęba. Podczas wybielania wewnątrzkomórkowego otwiera się i opracowuje komorę zęba. Wnętrze komory wypełnia się preparatem wybielającym – podlega on kilkukrotnej wymianie aż do uzyskania pożądanego efektu. Liczba wizyt jest zatem kwestią indywidualną.

Zdecydowałeś/aś się na wybielanie martwego zęba? W White Dental Clinic będziesz w rękach profesjonalistów! Nasz zespół składa się ze specjalistów, którzy posiadają zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczne doświadczenie. Zapraszamy na konsultację! Dostosujemy zabieg do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji.

//whiteclinic.pl/wp-content/uploads/2016/03/Fotolia_104375640_Subscription_Monthly_M.jpg

Cennik

Wybielanie zęba martwego pierwsza wizyta 200 zł
kolejne wizyty po 150 zł (około 3-5 wizyt)

Nasi specjaliści

Karolina Raczyk

Karolina Raczyk

White Dental Clinic

ul. Żeromskiego 1, lok. U9, 01-887 Warszawa (Bielany)

 

+48 501 772 617
+48 530 880 133

recepcja@whiteclinic.pl

Przesłanie do nas e-maila lub kontakt telefoniczny oznacza Państwa zgodę na przetwarzanie przesłanych do nas Państwa danych osobowych w zakresie którego e-mail lub telefon dotyczy.
Klauzura informacyjna dla pacjenta       |       Polityka prywatności i plików cookies

Twój zdrowy uśmiech jest dla nas najważniejszy

Godziny otwarcia:
pn-pt. 9.00 - 20.00
sob. 9.00 - 15.00

Call Now Button