Dentysta – Bemowo

Poszukują Państwo dentysty w okolicy Bemowa? Zapraszamy do gabinetu White Dental Clinic. To tutaj każdego dnia nasz wykwalifikowany zespół stomatologów dba o zdrowie jamy ustnej i piękny, estetyczny uśmiech. Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z Pacjentami w każdym wieku. Dzięki temu możemy prowadzić profilaktykę oraz leczenie stomatologiczne u dzieci, dorosłych oraz seniorów.

W naszej placówce mogą Państwo skorzystać z szeregu zabiegów i usług stomatologicznych – co daje możliwość przeprowadzenia kompleksowego leczenia w jednym miejscu. We współpracy z lekarzami-dentystami specjalizującymi się w stomatologii zachowawczej, endodoncji, chirurgii oraz wielu innych dziedzinach stomatologii wykonujemy rutynowe, jak i zaawansowane zabiegi dentystyczne.

Dlaczego regularne wizyty u dentysty są tak ważne?

Systematyczne wizyty w gabinecie u dentysty są jednym z kluczowych aspektów dbania o zdrowie – w tym przypadku chodzi o zdrowie jamy ustnej. Jak wiadomo, nieleczona próchnica oraz różne schorzenia dotykające jamę ustną są nie tylko problemem natury estetycznej, ale również bardzo często negatywnie wpływają na zdrowie i funkcjonowanie całego organizmu. Dlatego też poza niezbędnymi wizytami u dentysty, podczas których leczymy ubytki lub schorzenia jamy ustnej, warto zadbać o rutynową kontrolę dentystyczną. Taka kontrola powinna odbywać się co najmniej raz w roku.

Jeżeli są Państwo zainteresowani kompleksowymi usługami stomatologicznymi, zapraszamy do kontaktu z naszą placówką – White Dental Clinic!

White Dental Clinic

ul. Żeromskiego 1, lok. U9, 01-887 Warszawa (Bielany)

 

recepcja@whiteclinic.pl

Przesłanie do nas e-maila lub kontakt telefoniczny oznacza Państwa zgodę na przetwarzanie przesłanych do nas Państwa danych osobowych w zakresie którego e-mail lub telefon dotyczy.
Klauzura informacyjna dla pacjenta       |       Polityka prywatności i plików cookies

Twój zdrowy uśmiech jest dla nas najważniejszy

Godziny otwarcia:
pn-pt. 9.00 - 20.00
sob. 9.00 - 15.00

Call Now Button Medipay