Implanty stomatologiczne

Implantologia jest jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi stomatologii. Jej celem nadrzędnym jest dorównanie (wykorzystując implanty dentystyczne) naturalnym zębom pod względem funkcjonalności i trwałości, ale również estetyki. Dzięki doświadczeniu stomatologów i najnowszym rozwiązaniom technologicznym, White Dental Clinic wykonuje implanty stomatologiczne, które uzupełniają braki pojedynczych zębów i leczą bezzębie w skuteczny, trwały i estetyczny sposób.

 

//whiteclinic.pl/wp-content/uploads/2016/03/Fotolia_71502762_Subscription_Monthly_M.jpg

Dlaczego warto zdecydować się na implanty zębów?

Jednym z głównych zadań implantów jest poprawienie komfortu jedzenia i żucia pacjenta. Dzięki stabilnemu umocowaniu implantów w kościach szczęki możliwe jest gryzienie nawet najtwardszych pokarmów. Co więcej, implanty zębowe nie odstają wyglądem od naturalnych zębów, przez co gwarantują piękny uśmiech i pozwalają dłużej zachować młody wygląd.

Często Pacjenci nie mają świadomości, że w przypadku, kiedy kość nie jest obciążona zębem, wykazuje skłonności do stopniowego zaniku. Ponieważ implanty funkcjonują tak, jak naturalne korzenie zębowe, równomiernie przenoszą siłę żucia na żuchwę lub szczękę, a przez to naturalny kształt kości pozostaje zachowany.

Rozwiązania wykorzystywane w White Dental Clinic

Od wyboru odpowiedniego systemu implantologicznego zależy jakość, wygląd i długość użytkowania założonych implantów. Chcąc sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów wykorzystujemy implanty produkowane przez wiodące firmy na światowym rynku stomatologicznym: ASTRA TECH oraz BICON.

//whiteclinic.pl/wp-content/uploads/2016/04/Fotolia_104375640_Subscription_Monthly_M.jpg

White Dental Clinic

ul. Żeromskiego 1, lok. U9, 01-887 Warszawa (Bielany)

 

recepcja@whiteclinic.pl

Przesłanie do nas e-maila lub kontakt telefoniczny oznacza Państwa zgodę na przetwarzanie przesłanych do nas Państwa danych osobowych w zakresie którego e-mail lub telefon dotyczy.
Klauzura informacyjna dla pacjenta       |       Polityka prywatności i plików cookies

Twój zdrowy uśmiech jest dla nas najważniejszy

Godziny otwarcia:
pn-pt. 9.00 - 20.00
sob. 9.00 - 15.00

Call Now Button Medipay