Implanty zębowe – Bielany

Jedną z głównych specjalności naszej kliniki stomatologicznej w Warszawie-Bielany są implanty zębowe. Implantologia jest jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi stomatologii. Wykorzystując implanty zębowe, możemy „dorównać” naturalnym zębom pod względem funkcjonalności i trwałości, jak również estetyki. Jest to więc jedyna tak skuteczna metoda na przywrócenie pięknego, pełnego uśmiechu. Dzięki doświadczeniu naszych stomatologów i najnowszym rozwiązaniom technologicznym, White Dental Clinic wykonuje implanty stomatologiczne, które uzupełniają braki pojedynczych zębów i leczą bezzębie w skuteczny, trwały i estetyczny sposób.

 

//whiteclinic.pl/wp-content/uploads/2016/03/Fotolia_71502762_Subscription_Monthly_M.jpg

Dlaczego warto zdecydować się na implanty zębów?

Jednym z głównych zadań implantów jest poprawienie komfortu jedzenia i żucia pacjenta. Dzięki stabilnemu umocowaniu implantów w kościach szczęki możliwe jest gryzienie nawet najtwardszych pokarmów. Co więcej, implanty zębowe nie odstają wyglądem od naturalnych zębów, przez co gwarantują piękny uśmiech i pozwalają cieszyć się nim każdego dnia.

Często Pacjenci nie mają świadomości, że w przypadku, kiedy kość nie jest obciążona zębem, wykazuje skłonności do stopniowego zaniku. Ponieważ implanty funkcjonują tak, jak naturalne korzenie zębowe, równomiernie przenoszą siłę żucia na żuchwę lub szczękę, a przez to naturalny kształt kości pozostaje zachowany.

Innowacyjne rozwiązania i fachowe doradztwo w zakresie implantów zębowych

Od wyboru odpowiedniego systemu implantologicznego zależy jakość, wygląd i długość użytkowania założonych implantów. Chcąc sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, wykorzystujemy implanty produkowane przez wiodące firmy na światowym rynku stomatologicznym: ASTRA TECH oraz BICON.

Jeżeli rozważają Państwo założenie implantów zębowych, zachęcamy do skorzystania z wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów. To oni przeprowadzą dokładne badanie stanu uzębienia, zweryfikują braki oraz zlecą niezbędne badania obrazowe. Na tej podstawie zaproponują najkorzystniejsze rozwiązanie – uwzględniając również:

  • całkowity koszt leczenia,
  • czas leczenia,
  • oczekiwania Pacjenta.
//whiteclinic.pl/wp-content/uploads/2016/04/Fotolia_104375640_Subscription_Monthly_M.jpg

Galeria

White Dental Clinic

ul. Żeromskiego 1, lok. U9, 01-887 Warszawa (Bielany)

 

recepcja@whiteclinic.pl

Przesłanie do nas e-maila lub kontakt telefoniczny oznacza Państwa zgodę na przetwarzanie przesłanych do nas Państwa danych osobowych w zakresie którego e-mail lub telefon dotyczy.
Klauzura informacyjna dla pacjenta       |       Polityka prywatności i plików cookies

Twój zdrowy uśmiech jest dla nas najważniejszy

Godziny otwarcia:
pn-pt. 9.00 - 20.00
sob. 9.00 - 15.00

Call Now Button Medipay