Leczenie kanałowe pod mikroskopem

Gabinet dentystyczny White Dental Clinic chcąc ułatwić i uprzyjemnić Pacjentom leczenie kanałowe, wykorzystuje najnowocześniejszy sprzęt, w tym lupy i mikroskopy. Mamy pełną świadomość, jak niekomfortowy jest to zabieg i dlatego dołożyliśmy wszelkich starań aby udogodnić Państwu wizytę. Wprowadzając nową metodę, jaką jest leczenie kanałowe pod mikroskopem, mieliśmy również na celu zwiększenie jakości, precyzji oraz dokładności naszych prac stomatologicznych.

Leczenie kanałowe pod mikroskopem Warszawa

Wskazania do wykorzystania mikroskopu w leczeniu

Leczenie kanałowe pod mikroskopem jest szczególnie zalecane wszystkim tym Pacjentom, których zęby charakteryzuje nietypowa anatomia utrudniająca zlokalizowanie i oczyszczenie kanałów, zakrzywione lub złamane korzenie oraz wąskie lub zrośnięte kanały zębowe. Mikroskop wykorzystujemy również w przypadku konieczności wydobycia z kanału starego wkładu lub sztyftu.

Komfort leczenia pod mikroskopem

Zabieg leczenia kanałowego wykonywany pod mikroskopem w gabinecie White Dental Clinic jest niezwykle komfortowy i zupełnie bezbolesny. Dzięki delikatnemu komputerowemu systemowi The Wand, wykonujemy praktycznie niewyczuwalne i szybkie znieczulenie miejscowe. Leczenie kanałowe pod mikroskopem przypomina tradycyjne leczenie, jest jednak o wiele bezpieczniejsze i dokładniejsze. Mikroskop stomatologiczny umieszczony jest na wysięgniku niewiele powyżej głowy Pacjenta umożliwiając w ten sposób dentyście wgląd do wnętrza leczonego zęba.

Leczenie kanałowe pod mikroskopem Warszawa

White Dental Clinic

ul. Żeromskiego 1, lok. U9, 01-887 Warszawa (Bielany)

+48 501 772 617+48 530 880 133

recepcja@whiteclinic.pl

Przesłanie do nas e-maila lub kontakt telefoniczny oznacza Państwa zgodę na przetwarzanie przesłanych do nas Państwa danych osobowych w zakresie którego e-mail lub telefon dotyczy.
Klauzura informacyjna dla pacjenta       |       Polityka prywatności i plików cookies

Twój zdrowy uśmiech jest dla nas najważniejszy

Godziny otwarcia:
pn-pt. 9.00 - 20.00
sob. 9.00 - 15.00