Leczenie kanałowe pod mikroskopem – Bielany

W gabinecie dentystycznym White Dental Clinic na Bielanach przeprowadzane jest kompleksowe leczenie kanałowe pod mikroskopem. W tym celu nasi specjaliści – stomatolodzy wykorzystują najnowocześniejszy sprzęt, m.in. lupy i mikroskopy. Mając pełną świadomość, jak niekomfortowym procesem dla Pacjenta jest leczenie kanałowe, dołożyliśmy wszelkich starań, aby cała procedura przebiegła w maksymalnie delikatny i dogodny sposób. Leczenie kanałowe pod mikroskopem ma na celu zwiększenie jakości, precyzji oraz dokładności naszych prac stomatologicznych.

 

//whiteclinic.pl/wp-content/uploads/2016/04/mikroskop1-1.jpg

Wskazania do wykorzystania mikroskopu w leczeniu kanałowym

Leczenie kanałowe pod mikroskopem jest szczególnie zalecane wszystkim tym Pacjentom, których zęby charakteryzuje nietypowa anatomia utrudniająca zlokalizowanie i oczyszczenie kanałów, zakrzywione lub złamane korzenie oraz wąskie lub zrośnięte kanały zębowe. Mikroskop wykorzystujemy również w przypadku konieczności wydobycia z kanału starego wkładu lub sztyftu.

Komfort leczenia pod mikroskopem

Zabieg leczenia kanałowego wykonywany pod mikroskopem w gabinecie White Dental Clinic jest niezwykle komfortowy i zupełnie bezbolesny. Dzięki delikatnemu komputerowemu systemowi The Wand wykonujemy praktycznie niewyczuwalne i szybkie znieczulenie miejscowe. Leczenie kanałowe pod mikroskopem przypomina tradycyjne leczenie, jest jednak o wiele bezpieczniejsze i dokładniejsze. Mikroskop stomatologiczny umieszczony jest na wysięgniku niewiele powyżej głowy Pacjenta, umożliwiając w ten sposób dentyście wgląd do wnętrza leczonego zęba.

//whiteclinic.pl/wp-content/uploads/2016/04/mikroskop2.jpg

Leczenie kanałowe pod mikroskopem ma na celu podniesienie skuteczności i precyzji procedury, co przekłada się na lepsze wyniki leczenia. Decyzję o zastosowaniu mikroskopu podejmuje lekarz endodonta, biorąc pod uwagę specyfikę przypadku i indywidualne potrzeby pacjenta.

W celu uzyskania dodatkowych informacji lub zapisania się na wstępną konsultację – kwalifikującą do leczenia kanałowego pod mikroskopem prosimy o bezpośredni kontakt z naszą placówką.

Nie zwlekaj, zapisz się już dziś!

 

Przejdź do zapisów

Galeria

Zobacz inne usługi

White Dental Clinic

ul. Żeromskiego 1, lok. U9, 01-887 Warszawa (Bielany)

 

recepcja@whiteclinic.pl

Przesłanie do nas e-maila lub kontakt telefoniczny oznacza Państwa zgodę na przetwarzanie przesłanych do nas Państwa danych osobowych w zakresie którego e-mail lub telefon dotyczy.
Klauzura informacyjna dla pacjenta       |       Polityka prywatności i plików cookies

Twój zdrowy uśmiech jest dla nas najważniejszy

Godziny otwarcia:
pn-pt. 9.00 - 20.00
sob. 9.00 - 15.00

Call Now Button Medipay