Leczenie kanałowe pod mikroskopem

Gabinet dentystyczny White Dental Clinic chcąc ułatwić i uprzyjemnić Pacjentom leczenie kanałowe, wykorzystuje najnowocześniejszy sprzęt, w tym lupy i mikroskopy. Mamy pełną świadomość, jak niekomfortowy jest to zabieg i dlatego dołożyliśmy wszelkich starań aby udogodnić Państwu wizytę. Wprowadzając nową metodę, jaką jest leczenie kanałowe pod mikroskopem, mieliśmy również na celu zwiększenie jakości, precyzji oraz dokładności naszych prac stomatologicznych.

//whiteclinic.pl/wp-content/uploads/2016/04/mikroskop1-1.jpg

Wskazania do wykorzystania mikroskopu w leczeniu

Leczenie kanałowe pod mikroskopem jest szczególnie zalecane wszystkim tym Pacjentom, których zęby charakteryzuje nietypowa anatomia utrudniająca zlokalizowanie i oczyszczenie kanałów, zakrzywione lub złamane korzenie oraz wąskie lub zrośnięte kanały zębowe. Mikroskop wykorzystujemy również w przypadku konieczności wydobycia z kanału starego wkładu lub sztyftu.

Komfort leczenia pod mikroskopem

Zabieg leczenia kanałowego wykonywany pod mikroskopem w gabinecie White Dental Clinic jest niezwykle komfortowy i zupełnie bezbolesny. Dzięki delikatnemu komputerowemu systemowi The Wand, wykonujemy praktycznie niewyczuwalne i szybkie znieczulenie miejscowe. Leczenie kanałowe pod mikroskopem przypomina tradycyjne leczenie, jest jednak o wiele bezpieczniejsze i dokładniejsze. Mikroskop stomatologiczny umieszczony jest na wysięgniku niewiele powyżej głowy Pacjenta umożliwiając w ten sposób dentyście wgląd do wnętrza leczonego zęba.

//whiteclinic.pl/wp-content/uploads/2016/04/mikroskop2.jpg

White Dental Clinic

ul. Żeromskiego 1, lok. U9, 01-887 Warszawa (Bielany)

 

recepcja@whiteclinic.pl

Przesłanie do nas e-maila lub kontakt telefoniczny oznacza Państwa zgodę na przetwarzanie przesłanych do nas Państwa danych osobowych w zakresie którego e-mail lub telefon dotyczy.
Klauzura informacyjna dla pacjenta       |       Polityka prywatności i plików cookies

Twój zdrowy uśmiech jest dla nas najważniejszy

Godziny otwarcia:
pn-pt. 9.00 - 20.00
sob. 9.00 - 15.00

Call Now Button Medipay