Leczenie kanałowe pod mikroskopem – Żoliborz

W White Dental Clinic – placówce stomatologicznej zlokalizowanej nieopodal dzielnicy Żoliborz przeprowadzamy wiele zaawansowanych, innowacyjnych zabiegów. Jednym z nich jest leczenie kanałowe pod mikroskopem, dzięki któremu jesteśmy w stanie uratować nawet najcięższe przypadki obejmujące uszkodzenia zębów i tkanek.

W naszej placówce stosujemy najnowsze narzędzia i materiały, przez co zabieg leczenia kanałowego jest komfortowy dla naszego pacjenta. Wśród możliwości, jakie możemy zaoferować, są systemy mechanicznego opracowania kanałów korzeniowych, które pozwalają na ich znacznie szybsze i dokładniejsze oczyszczenie. Ponadto stosowane są nowoczesne materiały do wypełnienia, które idealnie dopasowują się do kanału, zapewniając precyzyjne uzupełnienie, a tym samym eliminując nawrót kolejnej infekcji. Komfort naszego Pacjenta jest dla nas bardzo ważny, dlatego chętnie poznajemy nowe technologie, które pozwalają nam zaopiekować się wszystkim Pacjentami na możliwie wysokim poziomie. Stosowanie nowoczesnych narzędzi minimalizuje dyskomfort związany z leczeniem, a także skraca czas gojenia się tkanek po zabiegu.

Niezwykła precyzja w leczeniu kanałowym pod mikroskopem

Kluczem do sukcesu leczenia kanałowego jest dokładne oczyszczenie i dezynfekcja kanałów korzeniowych. Mikroskop stomatologiczny pozwala na znaczne powiększenie pola widzenia, co ułatwia identyfikację i leczenie nawet najdrobniejszych struktur anatomicznych. Ponadto, leczenie pod mikroskopem minimalizuje ryzyko uszkodzenia zdrowych tkanek oraz zmniejsza prawdopodobieństwo powikłań.

Jeżeli są Państwo zainteresowani leczeniem kanałowym pod mikroskopem na Żoliborzu lub okolicznych dzielnicach, zachęcamy do kontaktu z naszą placówką.

White Dental Clinic

ul. Żeromskiego 1, lok. U9, 01-887 Warszawa (Bielany)

 

recepcja@whiteclinic.pl

Przesłanie do nas e-maila lub kontakt telefoniczny oznacza Państwa zgodę na przetwarzanie przesłanych do nas Państwa danych osobowych w zakresie którego e-mail lub telefon dotyczy.
Klauzura informacyjna dla pacjenta       |       Polityka prywatności i plików cookies

Twój zdrowy uśmiech jest dla nas najważniejszy

Godziny otwarcia:
pn-pt. 9.00 - 20.00
sob. 9.00 - 15.00

Call Now Button Medipay