Wybielanie zębów i wybielanie nakładkowe

Profesjonalne wybielanie zębów jest odpowiedzią współczesnej stomatologii na marzenia pacjentów o pięknym, szerokim i śnieżnobiałym uśmiechu. Nasz gabinet dentystyczny White Dental Clinic proponuje Państwu dwa rodzaje zabiegów mających na celu wybielenie zębów: wybielanie nakładkowe oraz wybielanie z wykorzystaniem lampy wybielającej. Nasza usługa obejmuje także wybielanie martwego zęba.

//whiteclinic.pl/wp-content/uploads/2016/04/Fotolia_84575746_Subscription_Monthly_M.jpg

Wybielanie nakładkowe

Wybielanie nakładkowe polega na pobraniu wycisków dolnych i górnych zębów pacjenta oraz późniejszym przygotowaniu przez stomatologa specjalnych nakładek, które pacjent pokrywa żelem NiteWhite i umieszcza na zębach na czas snu. Preparat ten zmniejsza nadwrażliwość zębów, przywraca połysk, odbudowuje ich szkliwo oraz zmniejsza ryzyko nawrotu przebarwień. Podczas kuracji zaleca się unikanie napojów i pokarmów wywołujących przebarwienia, w tym przede wszystkim czarnej kawy i herbaty.

Wybielanie lampą wybielającą

Jeżeli zdecydują się Państwo na zabieg wybielania zębów za pomocą lampy do wybielania, osiągną oszałamiający efekt w zaledwie godzinę. Jest to rozwiązanie wygodne, szybkie i bezpieczne, nawet jeśli interesuje nas wybielanie martwego zęba. Lampa w krótkim czasie może wybielić zęby nawet o parę tonów. Co więcej, wybielone tą metoda zęby nie są boleśnie nadwrażliwe, dzięki czemu mogą Państwo w pełni cieszyć się śnieżnobiałym uśmiechem. Możliwe jest również wybielanie martwego zęba. Nasi specjaliści zalecają, aby przed wybielaniem zębów poddali się Państwo zabiegom piaskowania oraz usuwania kamienia. Pozwoli to na zoptymalizowanie działania środków wybielających, a przez to osiągnięcie lepszego i trwalszego efektu.

//whiteclinic.pl/wp-content/uploads/2016/03/Fotolia_104375640_Subscription_Monthly_M.jpg

Zobacz inne usługi

White Dental Clinic

ul. Żeromskiego 1, lok. U9, 01-887 Warszawa (Bielany)

 

recepcja@whiteclinic.pl

Przesłanie do nas e-maila lub kontakt telefoniczny oznacza Państwa zgodę na przetwarzanie przesłanych do nas Państwa danych osobowych w zakresie którego e-mail lub telefon dotyczy.
Klauzura informacyjna dla pacjenta       |       Polityka prywatności i plików cookies

Twój zdrowy uśmiech jest dla nas najważniejszy

Godziny otwarcia:
pn-pt. 9.00 - 20.00
sob. 9.00 - 15.00

Call Now Button Medipay