Chirurg stomatolog – Bielany

W naszej nowoczesnej placówce na warszawskich Bielanach dostępni są wykwalifikowani i doświadczeni chirurdzy-stomatolodzy. Przeprowadzają oni zabiegi obejmujące całą jamę ustną – począwszy od uzębienia, poprzez dziąsła, aż po struktury kostne.

Chirurgia stomatologiczna jest odpowiedzią stomatologów na te problemy Pacjentów, które jeszcze kilka lat temu mogły być rozwiązane jedynie podczas bolesnej operacji. W White Dental Clinic doświadczeni specjaliści, a wśród nich dentysta-chirurg, wykonują szeroką gamę bezbolesnych zabiegów chirurgicznych. Są wśród nich takie zabiegi, jak:

  • usuwanie zębów i zatrzymanych ósemek,
  • resekcja wierzchołka korzeni,
  • podniesienie dna zatoki szczękowej.

 

//whiteclinic.pl/wp-content/uploads/2016/03/Fotolia_83005088_Subscription_Monthly_M.jpg

Chirurgia ultradźwiękowa

Dzięki wykorzystywanych w White Dental Clinic najnowocześniejszych urządzeń typu piezosurgery, mamy możliwość małoinwazyjnego wykonywania zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej. Urządzenia te wykorzystują ultradźwięki, które pozwalają na wykonywanie nacięć o szerokości niemożliwej do osiągnięcia przez inny sprzęt stomatologiczny. Co więcej, metoda ta minimalizuje ilość krwawienia oraz zmniejsza czas gojenia ran i ryzyko powikłań. Ze względu na innowacyjność i niezwykłe korzyści, jaki zapewnia chirurgia ultradźwiękowa Pacjentom, doceniają ją chirurdzy-stomatolodzy na całym świecie.

Ekstrakcja ósemek – podstawowy zabieg wykonywany w ramach chirurgii stomatologicznej

Wśród zabiegów wykonywanych w ramach chirurgii stomatologicznej znajduje się m.in. ekstrakcja ósemek. Ósemki, potocznie nazywane zębami mądrości, wyrzynają się, jako ostatnie – zazwyczaj pomiędzy 16 a 25 rokiem życia. W związku z tym, że często w łuku zębowym brakuje miejsca na zęby mądrości mogą się one wyżynać w niewłaściwy sposób. Co więcej, mogą wpłynąć na przesuwanie się pozostałych zębów – powodując ich stłoczenie oraz przekrzywienie. W takich sytuacjach, kiedy ósemki umiejscowione są w niewłaściwy sposób lub nawet poziomo, zaleca się ich usunięcie. Tutaj z pomocą przychodzą nasi chirurdzy-stomatolodzy, którzy specjalizują się w usuwaniu ósemek – w tym ósemek zatrzymanych.

//whiteclinic.pl/wp-content/uploads/2016/03/dental1.jpg

W White Dental Clinic przeprowadzamy nie tylko zabiegi ekstrakcji ósemek, ale także pełną diagnostykę przedzabiegową. Dysponujemy nowoczesną aparaturą pozwalającą na przeprowadzanie szczegółowej tomografii szczęki oraz zdjęć panoramicznych. Nasi chirurdzy-stomatolodzy dokładają także wszelkich starań, aby z możliwie najwyższym stopniu zminimalizować dolegliwości związane z samym zabiegiem. W tym celu proponujemy wysoce skuteczne, a zarazem nieinwazyjne znieczulenie miejscowe do zabiegu.

Po zabiegu usuwania ósemek konieczne jest dostosowanie się do zaleceń wydanych przez lekarza prowadzącego oraz przestrzeganie diety przez co najmniej kilka pierwszych dni. Warto mieć na uwadze, że usunięcie ósemek to czasem jedyny sposób na przywrócenie pełnej funkcjonalności łuku zębowego oraz brak obaw o niekorzystny wpływ na zdrowie bądź też rozwój stanu zapalnego.

Kompleksowa obsługa w zakresie chirurgii stomatologicznej

W trosce o jakość usług świadczonych w naszej placówce stomatologicznej i komfort wszystkich Pacjentów zadbaliśmy o kompleksową obsługę w zakresie chirurgii stomatologicznej. Każdy z Państwa może skorzystać z konsultacji u chirurgów-stomatologów, pełnej diagnostyki obrazowej, innowacyjnych metod znieczulenia miejscowego oraz opieki pozabiegowej. Dla nas najważniejsze jest zdrowie i bezpieczeństwo Pacjentów. Przeprowadzając wszystkie etapy związane z chirurgią stomatologiczną w naszej placówce, mamy pewność, że żaden z nich nie został pominięty, a diagnostyka i badania obrazowe są w 100% prawidłowe i aktualne.

Jeżeli więc poszukują Państwo chirurga-stomatologa w okolicy Bemowa, Bielan bądź też Żoliborza, prosimy o kontakt.

Specjaliści z White Dental Clinic czekają na Państwa telefon! Podczas rezerwacji wizyty zaproponują dogodny termin i udzielą szczegółowych informacji.

Nie zwlekaj, zapisz się już dziś!

 

Przejdź do zapisów

Zobacz inne usługi

White Dental Clinic

ul. Żeromskiego 1, lok. U9, 01-887 Warszawa (Bielany)

 

recepcja@whiteclinic.pl

Przesłanie do nas e-maila lub kontakt telefoniczny oznacza Państwa zgodę na przetwarzanie przesłanych do nas Państwa danych osobowych w zakresie którego e-mail lub telefon dotyczy.
Klauzura informacyjna dla pacjenta       |       Polityka prywatności i plików cookies

Twój zdrowy uśmiech jest dla nas najważniejszy

Godziny otwarcia:
pn-pt. 9.00 - 20.00
sob. 9.00 - 15.00

Call Now Button Medipay