Chirurgia stomatologiczna

Nowoczesna chirurgia stomatologiczna jest odpowiedzią stomatologów na te problemy Pacjentów, które jeszcze kilka lat temu mogły być rozwiązane jedynie podczas bolesnej operacji. W White Dental Clinic doświadczeni specjaliści, a wśród nich dentysta chirurg, wykonują szeroką gamę bezbolesnych zabiegów chirurgicznych: usuwanie zębów i zatrzymanych ósemek, resekcja wierzchołka korzeni czy podniesienie dna zatoki szczękowej.

//whiteclinic.pl/wp-content/uploads/2016/03/Fotolia_83005088_Subscription_Monthly_M.jpg

Chirurgia ultradźwiękowa

Dzięki wykorzystywanych w White Dental Clinic najnowocześniejszych urządzeń typu piezosurgery, mamy możliwość małoinwazyjnego wykonywania zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej. Urządzenia te wykorzystują ultradźwięki, które pozwalają na wykonywanie nacięć o szerokości niemożliwej do osiągnięcia przez inny sprzęt stomatologiczny. Co więcej, metoda ta minimalizuje ilość krwawienia oraz zmniejsza czas gojenia ran i ryzyko powikłań. Ze względu na innowacyjność docenia ją również każdy dentysta chirurg.

Laser w chirurgii stomatologicznej

Innym urządzeniem, które zrewolucjonizowało współczesną chirurgię stomatologiczną jest laser diodowy, który umożliwia szybkie, precyzyjne i bezkrwawe przeprowadzenie zabiegu. Dzięki niewielkim rozmiarom lasery gwarantują stomatologowi doskonałą widoczność. Ponadto, cięcie wykonane za pomocą lasera nie wymaga zakładania szwów. Jest to korzystne nie tylko ze względów higienicznych ale i ekonomicznych. Dodatkową zaletą zabiegów wykonywanych laserem diodowym jest mniej dotkliwy ból pooperacyjny w porównaniu z zabiegami z wykorzystaniem tradycyjnych metod chirurgii stomatologicznej.

//whiteclinic.pl/wp-content/uploads/2016/03/dental1.jpg

Nie zwlekaj, zapisz się już dziś!

 

Przejdź do zapisów

Zobacz inne usługi

White Dental Clinic

ul. Żeromskiego 1, lok. U9, 01-887 Warszawa (Bielany)

 

recepcja@whiteclinic.pl

Przesłanie do nas e-maila lub kontakt telefoniczny oznacza Państwa zgodę na przetwarzanie przesłanych do nas Państwa danych osobowych w zakresie którego e-mail lub telefon dotyczy.
Klauzura informacyjna dla pacjenta       |       Polityka prywatności i plików cookies

Twój zdrowy uśmiech jest dla nas najważniejszy

Godziny otwarcia:
pn-pt. 9.00 - 20.00
sob. 9.00 - 15.00

Call Now Button Medipay