Chirurg stomatolog – Bemowo

Jedną z naszych głównych specjalizacji jest chirurgia stomatologiczna, która obejmuje szereg zabiegów w obrębie całej jamy ustnej i przyległych okolic. Nasi chirurdzy-stomatolodzy z okolic Bemowa usuwają patologiczne i chorobowe zmiany obejmujące struktury kostne, uzębienie oraz błony śluzowe. W ramach tej dziedziny stomatologii w White Dental Clinic wykonywane są również mniej inwazyjne zabiegi. Są to:

  • ekstrakcja zębów stałych i mlecznych – w tym ósemek,
  • usuwanie zębów zatrzymanych,
  • resekcja korzeni,
  • wszczepianie implantów zębowych,
  • wszelkiego rodzaju zabiegi skupiające się na regeneracji lub plastyce struktur.

Chirurgia stomatologiczna dla całej rodziny!

Jako specjaliści wiemy, że chirurgia stomatologiczna to jedna z dziedzin, z której korzystają różne grupy pacjentów – począwszy od dzieci, poprzez dorosłych, aż po seniorów. Dlatego też w White Dental Clinic mogą Państwo skorzystać z usług w zakresie chirurgii stomatologicznej dla całej rodziny.

Nasz gabinet mieści się w jednej z warszawskich dzielnic – w pobliżu Bemowa. Dogodna lokalizacja oraz łatwy dostęp do komunikacji miejskiej sprawiają, że z naszych usług korzystają również Pacjenci poszukujący chirurga-stomatologia w pobliżu Żoliborza oraz innych, pobliskich dzielnic Warszawy.

Wszystkie osoby zainteresowane konsultacją lub podjęciem leczenia u chirurga-stomatologa prosimy o bezpośredni kontakt z naszą placówką.

White Dental Clinic

ul. Żeromskiego 1, lok. U9, 01-887 Warszawa (Bielany)

 

recepcja@whiteclinic.pl

Przesłanie do nas e-maila lub kontakt telefoniczny oznacza Państwa zgodę na przetwarzanie przesłanych do nas Państwa danych osobowych w zakresie którego e-mail lub telefon dotyczy.
Klauzura informacyjna dla pacjenta       |       Polityka prywatności i plików cookies

Twój zdrowy uśmiech jest dla nas najważniejszy

Godziny otwarcia:
pn-pt. 9.00 - 20.00
sob. 9.00 - 15.00

Call Now Button Medipay