Leczenie zachowawcze – Bielany

Stomatologia zachowawcza to dział stomatologii zajmujący się zachowaniem naturalnego kształtu oraz koloru zębów Pacjenta. Głównym zadaniem leczenia zachowawczego w White Dental Clinic na Bielanach jest profilaktyka oraz usunięcie zmian związanych z jedną z najbardziej rozpowszechnionych chorób zębów, jaką jest próchnica. Stanowi ona poważne zagrożenie dla Pacjenta. We wczesnym stadium objawia się zaledwie jako niewielka plamka, jednak nieleczona zmiana próchnicza może zniszczyć ząb, zabić jego wrażliwe nerwy, a w konsekwencji doprowadzić do powstania ropnia, który może być leczony jedynie metodą kanałową albo usunięty podczas ekstrakcji zęba.

 

//whiteclinic.pl/wp-content/uploads/2016/03/Fotolia_99025268_Subscription_Monthly_M.jpg

Leczenie ubytków w White Dental Clinic

Leczenie ubytków zębowych w White Dental Clinic jest bezbolesne, a dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów wykonywane jest w estetyczny i niemal niewidoczny sposób. Dzięki szerokiej palecie odcieni wypełnień możemy perfekcyjnie dopasować plombę do koloru zęba Pacjenta.

W ramach zabiegów stomatologii zachowawczej zapraszamy Państwa na badania kontrolne, leczenie próchnicy zębów oraz wypełnienia ubytków, czyli odbudowanie tkanek zęba wysokiej jakości materiałami światłoutwardzalnymi.

Bezbolesne leczenie

Aby wizyta w naszym gabinecie była przyjemna, szczególnie dla najmłodszych Pacjentów, wykonujemy dla Państwa bezbolesne znieczulenia za pomocą systemu The Wand. Dzięki stałej kontroli mikroprocesora dentysta podaje lek znieczulający w taki sposób, że tkanki mogą momentalnie wchłaniać podawany płyn. Znieczulanie trwa około trzech minut, a system bezustannie nadzoruje ten proces.

//whiteclinic.pl/wp-content/uploads/2016/03/dental2.jpg

Leczenie zachowawcze – przywrócenie funkcji i estetyki zainfekowanego zęba

Zmiany próchnicze, jakie pojawiają się na zębach, są nie tylko zagrożeniem dla zdrowia oraz okolicznych tkanek. Stanowią one także defekt kosmetyczny, który negatywnie wpływa na piękno naszego uśmiechu. Współczesna stomatologia zachowawcza pozwala na usunięcie zaatakowanych przez próchnicę tkanek, a w efekcie przywrócenie zęba do pierwotnego, estetycznego wyglądu.

Pamiętajmy, że stomatologia zachowawcza to nie tylko leczenie próchnicy i chorób dziąseł, ale także dbanie o zdrowie jamy ustnej na co dzień. Dlatego też warto mieć na uwadze systematyczne wizyty kontrolne u stomatologa oraz dbanie o higienę jamy ustnej. Regularne kontrole i codzienna higienizacja pozwolą cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem przez długie lata.

Galeria

Zobacz inne usługi

White Dental Clinic

ul. Żeromskiego 1, lok. U9, 01-887 Warszawa (Bielany)

 

recepcja@whiteclinic.pl

Przesłanie do nas e-maila lub kontakt telefoniczny oznacza Państwa zgodę na przetwarzanie przesłanych do nas Państwa danych osobowych w zakresie którego e-mail lub telefon dotyczy.
Klauzura informacyjna dla pacjenta       |       Polityka prywatności i plików cookies

Twój zdrowy uśmiech jest dla nas najważniejszy

Godziny otwarcia:
pn-pt. 9.00 - 20.00
sob. 9.00 - 15.00

Call Now Button Medipay