Usuwanie kamienia nazębnego

//serwer.kucharski-webdeveloper.pl/white-dental/wp-content/uploads/2016/03/dental1.jpg

Najlepsza profilaktyka stomatologiczna w Warszawie.

Próchnica, choroby dziąseł czy głęboka destrukcja przyzębia – to najczęstsze problemy z jamą ustną współczesnego człowieka. By zapobiec problematycznym chorobom zębów i przyzębia, należy odpowiednio dbać o ich higienę za pomocą powszechnie znanych domowych metod. Czasami jednak podstawowe domowe „zabiegi” nie wystarczą do utrzymania zębów w zdrowiu, wtedy dobrze jest skorzystać z profesjonalnej profilaktyki stomatologicznej jaką oferuje nasza klinika.

Celem profilaktyki stomatologicznej jest oczywiście zapobieganie powstawania chorób zębów oraz przyzębia, ale i również ich wzmocnienie i poprawa estetyki. Istotne w profilaktyce są regularne wizyty u stomatologa, mniej więcej co pół roku. Działanie do pozwoli zapobiec przykrym następstwom odkładania się osadów i działaniom bakterii w jamie ustnej.

Pamiętaj, że tylko regularne dbanie o swój uśmiech uchroni przed chorobami zębów i powikłaniami, które mogą mieć duże znacznie dla Twojego zdrowia i życia!

White Dental Clinic to miejsce, które z troską zaopiekuje się Twoim uśmiechem, aby był zdrowy i piękny.

//serwer.kucharski-webdeveloper.pl/white-dental/wp-content/uploads/2016/03/dental2.jpg

White Dental Clinic

ul. Żeromskiego 1, lok. U9, 01-887 Warszawa (Bielany)

 

recepcja@whiteclinic.pl

Przesłanie do nas e-maila lub kontakt telefoniczny oznacza Państwa zgodę na przetwarzanie przesłanych do nas Państwa danych osobowych w zakresie którego e-mail lub telefon dotyczy.
Klauzura informacyjna dla pacjenta       |       Polityka prywatności i plików cookies

Twój zdrowy uśmiech jest dla nas najważniejszy

Godziny otwarcia:
pn-pt. 9.00 - 20.00
sob. 9.00 - 15.00

Call Now Button Medipay