Zespół

Przemysław Lutostański

Przemysław Lutostański

Lekarz

Właściciel White Dental Clinic, lekarz dentysta z wieloletnim doświadczeniem. Swoje umiejętności zdobywał na licznych szkoleniach i konferencjach. Człowiek dla którego priorytetem jest dobro Pacjenta, dlatego dokłada wszelkich starań aby każda wizyta przebiegała na jak najwyższym poziomie. Pasjonuje się implantologią, leczeniem pod mikroskopem i protetyką, dlatego często uczestniczy prestiżowych szkoleniach, które pozwalają mu poszerzać swoją wiedzę i wprowadzać nowoczesne rozwiązania i technologię do dzisiejszej stomatologii.

Karolina Karczmarczyk

Karolina Karczmarczyk

Lekarz

Absolwentka Międzynarodowego Uniwersytetu Medycznego we Lwowie. Stale poszerza swoją wiedzę przez udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach. Do pacjentów podchodzi z uśmiechem i dokłada wszelkich starań by w naszym gabinecie czuli się jak najbardziej komfortowo. W White Dental Clinic zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją, protetyką i chirurgią. Stomatologia jest dla niej pasją, dlatego stale rozwija swoje umiejętności. W pracy dąży do tego, aby wszystkie oczekiwania Pacjenta dotyczące leczenia były w pełni spełnione. W White Dental Clinic zajmuje się stomatologią dziecięcą, zachowawczą, endodoncją, chirurgią i protetyką.

Michał Prus

Michał Prus

Lekarz

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Potrafi nawiązać kontakt z każdym pacjentem dzięki swojej empatii. Stomatologia jest jego największą pasją, dlatego z wielką chęcią uczestniczy wielu konferencjach i kursach doskonaląc swoje umiejętności. W White Dental Clinic zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją, protetyką i chirurgią.

Natalia Dacyna

Natalia Dacyna

Lekarz

Ukończyłam kierunek lekarsko-dentystyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jestem współautorem prac naukowych i badawczych z zakresu profilaktyki stomatologicznej i stomatologii dziecięcej. Staż podyplomowy odbyłam w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach oraz konferencjach, szczególnie z zakresu stomatologii zachowawczej oraz endodoncji. W pracy klinicznej zajmuję się głównie leczeniem ubytków próchnicowych oraz chorób miazgi zębów z wykorzystaniem powiększenia, które umożliwia mi bardziej dokładne wykonywanie zabiegów. Staram się by każda wizyta stomatologiczna przebiegała w miłej i komfortowej atmosferze.

Bartosz Skowronek

Bartosz Skowronek

Lekarz

Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Stomatologia jest dla mnie pasją, dlatego ciągle rozwijam swoją wiedzę i umiejętności przez uczestnictwo w zaawansowanych kursach i szkoleniach. Dzięki temu, mogę zaproponować pacjentom najlepsze możliwe rozwiązania, zgodne z najnowszą wiedzą medyczną, które prowadzą do osiągnięcia pożądanych rezultatów na długie lata. Zajmuję się przede wszystkim chirurgią stomatologiczną, a także leczeniem zachowawczym i endodontycznym. W codziennej pracy wykorzystuję mikroskop zabiegowy oraz lupy, ultradźwięki (piezochirurgia), koferdam, radiowizjografię i tomografię komputerową. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, uwzględniając jego potrzeby i oczekiwania. Dokładna diagnostyka i wytłumaczenie istoty problemu jest bardzo ważnym aspektem mojego zawodu .

Agnieszka Miszkurka

Agnieszka Miszkurka

Lekarz

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Kształciłam się również za granicą, na Semmelweis University w Budapeszcie. Stomatologia jest dla mnie pasją, dlatego ciągle poszerzam swoją wiedzę i umiejętności przez uczestnictwo w licznych kursach. W mojej pracy dążę do tego aby wszystkie oczekiwania Pacjenta dotyczące leczenia były w pełni spełnione.

Paweł Jaśkowski

Paweł Jaśkowski

Lekarz

Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyłem w 2014 roku. Staż podyplomowy odbyłem w Mazowieckim Centrum Stomatologii. Zajmuję się stomatologią zachowawczą, stomatologią estetyczną, leczeniem kanałowym, protetyką stomatologiczną oraz prostą chirurgią stomatologiczną. W swojej codziennej praktyce wielką wagę przywiązuję do komfortu oraz zadowolenia pacjenta. Bardzo ważne jest dla mnie, żeby pacjent, który powierza mi tak odpowiedzialne zadanie jakim jest zadbanie o zdrowie swojej jamy ustnej, czuł się w pełni zaopiekowany. Dlatego też istotną częścią mojej pracy jest rozmowa z pacjentem i wyjaśnienie na czym polegają wykonywane zabiegi. Dbam o spokojną atmosferę w gabinecie dzięki czemu nawet pacjenci z dentofobią czują się na moim fotelu komfortowo. Drugą niezwykle ważną dla mnie kwestią jest najwyższa jakość wykonywanej pracy, zgodnie z aktualną wiedzą medyczną. Z racji swojego charakteru przywiązuję wielką wagę do szczegółów, co skutkuje tym, że w swojej pracy dbam o każdy detal. Pomaga mi w tym dodatkowo to, że zawsze pracuję w powiększeniu lup stomatologicznych lub mikroskopu w przypadku leczenia kanałowego. Stomatologia, jak większość dziedzin medycyny, dynamicznie się rozwija. Dlatego dbam o ciągłe poszerzanie i aktualizowanie swojej wiedzy uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach stomatologicznych.

Klaudia Wiśniewska

Klaudia Wiśniewska

Lekarz

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, wydział lekarsko dentystyczny. Regularna uczestniczka konferencji naukowych organizowanych przez Polskie Towarzystwo Studentów Stomatologii. W pracy klinicznej podchodzę indywidualnie do każdego pacjenta. Jestem zwolenniczką minimalnie inwazyjnych metod leczenia, profilaktyki oraz laseroterapii biostymulacyjnej. Zajmuję się leczeniem zachowawczym, leczeniem endodontycznym pod mikroskopem, wybielaniem oraz estetyczną korektą uzębienia- bonding. Do każdego pacjenta podchodzę interdyscyplinarnie.

Aleksandra Malczewska

Aleksandra Malczewska

Lekarz

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Pierwsze doświadczenie zdobyła na stażu podyplomowym w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie. Zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentami, a stomatologię traktuje nie tylko jako swoją pracę, ale także pasję. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w wielu kursach oraz szkoleniach.

White Dental Clinic

ul. Żeromskiego 1, lok. U9, 01-887 Warszawa (Bielany)

 

recepcja@whiteclinic.pl

Przesłanie do nas e-maila lub kontakt telefoniczny oznacza Państwa zgodę na przetwarzanie przesłanych do nas Państwa danych osobowych w zakresie którego e-mail lub telefon dotyczy.
Klauzura informacyjna dla pacjenta       |       Polityka prywatności i plików cookies

Twój zdrowy uśmiech jest dla nas najważniejszy

Godziny otwarcia:
pn-pt. 9.00 - 20.00
sob. 9.00 - 15.00

Call Now Button Medipay