Zespół

Przemysław Lutostański

Przemysław Lutostański

Lekarz

Właściciel White Dental Clinic, lekarz dentysta z wieloletnim doświadczeniem. Swoje umiejętności zdobywał na licznych szkoleniach i konferencjach. Człowiek dla którego priorytetem jest dobro Pacjenta, dlatego dokłada wszelkich starań aby każda wizyta przebiegała na jak najwyższym poziomie. Pasjonuje się implantologią, leczeniem pod mikroskopem i protetyką, dlatego często uczestniczy prestiżowych szkoleniach, które pozwalają mu poszerzać swoją wiedzę i wprowadzać nowoczesne rozwiązania i technologię do dzisiejszej stomatologii.

Klaudia Caban-Zwierz

Klaudia Caban-Zwierz

Lekarz

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W swojej pracy stawia na ciągły rozwój i jest świadoma tego, jak ważne jest poszerzanie wiedzy. Z tego powodu uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach, żeby być na bieżąco z nowinkami i obecnie panującymi standardami leczenia. Obecnie zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją, protetyką oraz chirurgią. W codziennej pracy ważny jest dla niej dobry kontakt z Pacjentem, również z tym najmłodszym. Prywatnie optymistka pełna dobrego humoru, który stara się przekazać wszystkim dookoła.

Agnieszka Miszkurka

Agnieszka Miszkurka

Lekarz

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Kształciła się również za granicą, na Semmelweis University w Budapeszcie. W czasie studiów była członkiem Koła Chirurgii Stomatologicznej, Koła Mikrobiologii oraz uczestniczyła w pracach badawczych prezentowanych na międzynarodowym kongresie. Stomatologia jest dla niej pasją, dlatego stale rozwija swoje umiejętności. W pracy dąży do tego, aby wszystkie oczekiwania Pacjenta dotyczące leczenia były w pełni spełnione. W White Dental Clinic zajmuje się stomatologią dziecięcą, zachowawczą, endodoncją, chirurgią i protetyką.

Karolina Karczmarczyk

Karolina Karczmarczyk

Lekarz

Absolwentka Międzynarodowego Uniwersytetu Medycznego we Lwowie. Stale poszerza swoją wiedzę przez udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach. Do pacjentów podchodzi z uśmiechem i dokłada wszelkich starań by w naszym gabinecie czuli się jak najbardziej komfortowo. W White Dental Clinic zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją, protetyką i chirurgią. Stomatologia jest dla niej pasją, dlatego stale rozwija swoje umiejętności. W pracy dąży do tego, aby wszystkie oczekiwania Pacjenta dotyczące leczenia były w pełni spełnione. W White Dental Clinic zajmuje się stomatologią dziecięcą, zachowawczą, endodoncją, chirurgią i protetyką.

Kacper Grot

Kacper Grot

Lekarz

Absolwent Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbył w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej. Stale poszerza swoje umiejętności uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. W swojej codziennej praktyce korzysta z najnowocześniejszych narzędzi takich jak tomografia komputerowa, mikroskop zabiegowy. Osoba cierpliwa i empatyczna. Dba o to aby leczenie było indywidualnie dopasowane do oczekiwań i potrzeb pacjentów. W White Dental Clinic zajmuję się stomatologią zachowawczą, estetyczną, endodoncją, protetyką oraz chirurgią

Michał Prus

Michał Prus

Lekarz

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Potrafi nawiązać kontakt z każdym pacjentem dzięki swojej empatii. Stomatologia jest jego największą pasją, dlatego z wielką chęcią uczestniczy wielu konferencjach i kursach doskonaląc swoje umiejętności. W White Dental Clinic zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją, protetyką i chirurgią.

Bartosz Łuków

Bartosz Łuków

Lekarz

Jestem absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Studia ukończyłem w 2015 roku. Stomatologia to moja pasja i chętnie poszerzam swoją wiedzę poprzez liczne kursy i szkolenia. Moje zainteresowania w stomatologii to endodoncja mikroskopowa, protetyka oraz chirurgia wraz z implantologią. Nieodłącznym narzędziem w mojej pracy jest mikroskop. To dzięki powiększeniu zabiegi mogę wykonać starannie i z należytą dokładnością. Natomiast najistotniejszy w tym wszystkim jest pacjent. Staram się ustalić wraz z pacjentem jego potrzeby i oczekiwania w taki sposób aby osiągnąć jak najlepszy efekt. Każdy uśmiech na twarzy zadowolonego pacjenta wynagradza wysiłek naszej współpracy.

Natalia Dacyna

Natalia Dacyna

Lekarz

Ukończyłam kierunek lekarsko-dentystyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jestem współautorem prac naukowych i badawczych z zakresu profilaktyki stomatologicznej i stomatologii dziecięcej. Staż podyplomowy odbyłam w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach oraz konferencjach, szczególnie z zakresu stomatologii zachowawczej oraz endodoncji. W pracy klinicznej zajmuję się głównie leczeniem ubytków próchnicowych oraz chorób miazgi zębów z wykorzystaniem powiększenia, które umożliwia mi bardziej dokładne wykonywanie zabiegów. Staram się by każda wizyta stomatologiczna przebiegała w miłej i komfortowej atmosferze.

White Dental Clinic

ul. Żeromskiego 1, lok. U9, 01-887 Warszawa (Bielany)

 

+48 501 772 617
+48 530 880 133

recepcja@whiteclinic.pl

Przesłanie do nas e-maila lub kontakt telefoniczny oznacza Państwa zgodę na przetwarzanie przesłanych do nas Państwa danych osobowych w zakresie którego e-mail lub telefon dotyczy.
Klauzura informacyjna dla pacjenta       |       Polityka prywatności i plików cookies

Twój zdrowy uśmiech jest dla nas najważniejszy

Godziny otwarcia:
pn-pt. 9.00 - 20.00
sob. 9.00 - 15.00

Call Now Button