Zespół

Przemysław Lutostański

Przemysław Lutostański

Lekarz

Właściciel White Dental Clinic, lekarz dentysta z wieloletnim doświadczeniem. Swoje umiejętności zdobywał na licznych szkoleniach i konferencjach. Człowiek dla którego priorytetem jest dobro Pacjenta, dlatego dokłada wszelkich starań aby każda wizyta przebiegała na jak najwyższym poziomie. Pasjonuje się implantologią, leczeniem pod mikroskopem i protetyką, dlatego często uczestniczy prestiżowych szkoleniach, które pozwalają mu poszerzać swoją wiedzę i wprowadzać nowoczesne rozwiązania i technologię do dzisiejszej stomatologii.

Owczarek Aleksandra

Owczarek Aleksandra

Lekarz

W codziennej praktyce zajmuję się stomatologią zachowawczą (wypełnienia), endodoncją (leczenie kanałowe), protetyką (wkłady, korony, mosty, protezy) oraz podstawową chirurgią. Rozwijam się głównie w stomatologii estetycznej i endodoncji. Leczę zęby kanałowo pod mikroskopem. Na co dzień leczę w lupach stomatologicznych. Precyzja i dokładność dają mi przewidywalne i trwałe efekty. Regularnie chodzę na szkolenia i kursy praktyczne. Lubię swoją pracę. Uśmiechnięty i zadowolony pacjent to duża satysfakcja i motywacja do dalszego działania :)

Bartosz Skowronek

Bartosz Skowronek

Lekarz

Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Stomatologia jest dla mnie pasją, dlatego ciągle rozwijam swoją wiedzę i umiejętności przez uczestnictwo w zaawansowanych kursach i szkoleniach. Dzięki temu, mogę zaproponować pacjentom najlepsze możliwe rozwiązania, zgodne z najnowszą wiedzą medyczną, które prowadzą do osiągnięcia pożądanych rezultatów na długie lata. Zajmuję się przede wszystkim chirurgią stomatologiczną, a także leczeniem zachowawczym i endodontycznym. W codziennej pracy wykorzystuję mikroskop zabiegowy oraz lupy, ultradźwięki (piezochirurgia), koferdam, radiowizjografię i tomografię komputerową. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, uwzględniając jego potrzeby i oczekiwania. Dokładna diagnostyka i wytłumaczenie istoty problemu jest bardzo ważnym aspektem mojego zawodu.

Karolina Karczmarczyk

Karolina Karczmarczyk

Lekarz

Absolwentka Międzynarodowego Uniwersytetu Medycznego we Lwowie. Stale poszerza swoją wiedzę przez udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach. Do pacjentów podchodzi z uśmiechem i dokłada wszelkich starań by w naszym gabinecie czuli się jak najbardziej komfortowo. W White Dental Clinic zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją, protetyką i chirurgią. Stomatologia jest dla niej pasją, dlatego stale rozwija swoje umiejętności. W pracy dąży do tego, aby wszystkie oczekiwania Pacjenta dotyczące leczenia były w pełni spełnione. W White Dental Clinic zajmuje się stomatologią dziecięcą, zachowawczą, endodoncją, chirurgią i protetyką.

Natalia Dacyna

Natalia Dacyna

Lekarz

Ukończyłam kierunek lekarsko-dentystyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jestem współautorem prac naukowych i badawczych z zakresu profilaktyki stomatologicznej i stomatologii dziecięcej. Staż podyplomowy odbyłam w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach oraz konferencjach, szczególnie z zakresu stomatologii zachowawczej oraz endodoncji. W pracy klinicznej zajmuję się głównie leczeniem ubytków próchnicowych oraz chorób miazgi zębów z wykorzystaniem powiększenia, które umożliwia mi bardziej dokładne wykonywanie zabiegów. Staram się by każda wizyta stomatologiczna przebiegała w miłej i komfortowej atmosferze.

Michał Prus

Michał Prus

Lekarz

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Potrafi nawiązać kontakt z każdym pacjentem dzięki swojej empatii. Stomatologia jest jego największą pasją, dlatego z wielką chęcią uczestniczy wielu konferencjach i kursach doskonaląc swoje umiejętności. W White Dental Clinic zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją, protetyką i chirurgią.

Karolina Raczyk

Karolina Raczyk

Lekarz

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Wykonuje swój zawód z pasją i pełnym zaangażowaniem. Jestem lekarzem, dla którego największą nagrodą jest zadowolenie pacjenta. W pracy jestem bardzo empatyczna, zawsze kompleksowo podchodzę do każdego pacjenta i przedstawiam wszystkie problemy oraz sposoby ich rozwiązania indywidualne dobrane do sytuacji. W mojej codziennej praktyce wykorzystuje najnowsze materiały i sprzęty stomatologiczne, pracując pod mikroskopem co umożliwia mi wykonywanie zabiegów na najwyższym poziomie. Zajmuję się stomatologią estetyczną, leczeniem zachowawczym oraz protetyką. Moim priorytetem jest leczenie przeprowadzane w harmonii z estetyką twarzy pacjenta. Jestem uczestnikiem licznych konferencji i szkoleń dzięki czemu stale podnoszę swoje kwalifikacje i umiejętności.

Bartosz Łuków

Bartosz Łuków

Lekarz

Jestem absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Studia ukończyłem w 2015 roku. Stomatologia to moja pasja i chętnie poszerzam swoją wiedzę poprzez liczne kursy i szkolenia. Moje zainteresowania w stomatologii to endodoncja mikroskopowa, protetyka oraz chirurgia wraz z implantologią. Nieodłącznym narzędziem w mojej pracy jest mikroskop. To dzięki powiększeniu zabiegi mogę wykonać starannie i z należytą dokładnością. Natomiast najistotniejszy w tym wszystkim jest pacjent. Staram się ustalić wraz z pacjentem jego potrzeby i oczekiwania w taki sposób aby osiągnąć jak najlepszy efekt. Każdy uśmiech na twarzy zadowolonego pacjenta wynagradza wysiłek naszej współpracy.

White Dental Clinic

ul. Żeromskiego 1, lok. U9, 01-887 Warszawa (Bielany)

 

+48 501 772 617
+48 530 880 133

recepcja@whiteclinic.pl

Przesłanie do nas e-maila lub kontakt telefoniczny oznacza Państwa zgodę na przetwarzanie przesłanych do nas Państwa danych osobowych w zakresie którego e-mail lub telefon dotyczy.
Klauzura informacyjna dla pacjenta       |       Polityka prywatności i plików cookies

Twój zdrowy uśmiech jest dla nas najważniejszy

Godziny otwarcia:
pn-pt. 9.00 - 20.00
sob. 9.00 - 15.00

Call Now Button