Korony porcelanowe

Najczęściej wybieranym przez Pacjentów rodzajem uzupełnień protetycznych są korony porcelanowe na metalu nieszlachetnym. Korony tego typu przejmują obowiązki uszkodzonych partii naturalnego zęba, a w przypadku leczenia implantologicznego zastępują naturalną koronę zębową. Doskonale sprawdzają się również podczas leczenia zębów na odcinku bocznym.

//whiteclinic.pl/wp-content/uploads/2016/03/Fotolia_43411473_Subscription_Monthly_M.jpg

Zalety koron porcelanowych na podbudowie z metalu

Korony porcelanowe na podbudowie z metalu nieszlachetnego są wyjątkowo wytrzymałe, a ich wartości estetyczne są na wysokim poziomie. Co więcej, korony tego typu charakteryzują się nadzwyczajną szczelnością brzeżną, przez co naturalny ząb jest dokładnie zabezpieczony. Nie bez znaczenia jest również fakt, że stanowią one mniejszy wysiłek finansowy dla Pacjenta, niż korony pełnoceramiczne.

Wskazania do wykonania koron

Korony są najlepszym sposobem na umocnienie słabych zębów oraz poprawienie ich estetyki i funkcjonalności. Polecamy korony na podbudowie z metalu w szczególności dla Pacjentów, których zęby z powodu rozległego zniszczenia tkanek nie kwalifikują się pod wypełnienia standardowe. Kolejnym wskazaniem do ich wykonania jest niezadowalający wygląd estetyczny zęba oraz konieczność ochrony zębów po leczeniu kanałowym.

Znieczulenie

W gabinecie White Dental Clinic zakładanie koron odbywa się nieodczuwalnie i komfortowo. Dzięki systemowi komputerowemu The Wand, nasi stomatolodzy wykonują bezbolesne znieczulenie miejscowe, w czasie którego płyn znieczulający jest aplikowany w miarę wchłaniania go przez tkanki. Już po trzech minutach ząb jest uodporniony na ból, a Pacjent może się odprężyć.

//whiteclinic.pl/wp-content/uploads/2016/04/Fotolia_71502762_Subscription_Monthly_M.jpg

Nie zwlekaj, zapisz się już dziś!

 

Przejdź do zapisów

White Dental Clinic

ul. Żeromskiego 1, lok. U9, 01-887 Warszawa (Bielany)

 

recepcja@whiteclinic.pl

Przesłanie do nas e-maila lub kontakt telefoniczny oznacza Państwa zgodę na przetwarzanie przesłanych do nas Państwa danych osobowych w zakresie którego e-mail lub telefon dotyczy.
Klauzura informacyjna dla pacjenta       |       Polityka prywatności i plików cookies

Twój zdrowy uśmiech jest dla nas najważniejszy

Godziny otwarcia:
pn-pt. 9.00 - 20.00
sob. 9.00 - 15.00

Call Now Button Medipay