Korony zębowe – Bielany

Chcąc odpowiedzieć na wciąż wzrastające wymagania estetyczne Pacjentów naszej kliniki stomatologicznej na Bielanach, proponujemy rozwiązanie protetyczne, które doskonale naśladuje naturalne szkliwo zębów – korony zębowe i mosty pełnoceramiczne. Do tej pory uzupełnienia protetyczne dostępne na rynku były metalowo-porcelanowe. Tego typu rozwiązanie sprawia, że korona może różnić się wyglądem od pozostałych zębów, a z biegiem czasu ulega korozji. Co więcej, krawędź podbudowy w części przyszyjkowej może być wyeksponowana, a dziąsła brzeżne mogą pokryć się nieeleganckim szarym odcieniem. Dzięki wprowadzeniu tej innowacyjnej metody w zakresie uzupełnień protetycznych, Pacjenci mogą cieszyć się nie tylko pełnym i całkowicie funkcjonalnym uśmiechem, ale także jego estetyką.

 

//whiteclinic.pl/wp-content/uploads/2016/03/Fotolia_77967480_Subscription_Monthly_M.jpg

Estetyczna naturalność pełnoceramicznych uzupełnień protetycznych

Dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym, pełnoceramiczne uzupełnienia protetyczne nie wyróżniają się w szeregu sąsiadujących im własnych zębów Pacjenta. Dodatkowo, wykorzystywane w gabinecie White Dental Clinic materiały wiernie odtwarzają warunki występujące w jamie ustnej. Dzięki bogatej palecie odcieni, mamy możliwość uzyskania kilkunastu wariantów kolorystycznych koron zębowych i mostów. Stosowane uzupełnienia protetyczne perfekcyjnie imitują przezroczystość zębów oraz ich przepuszczalność światła.

Jakość i wytrzymałość koron zębowych oraz mostów pełnoceramicznych

Korony i mosty pełnoceramiczne nie podrażniają tkanek i nie posiadają właściwości alergizujących. Dzięki doskonale dobranemu składowi chemicznemu, charakteryzują się ponadprzeciętną odpornością mechaniczną. Ponieważ projektowanie uzupełnień protetycznych w White Dental Clinic jest w pełni skomputeryzowane, osiągamy doskonałą gładkość ich powierzchni oraz idealne przyleganie wewnętrznej części korony do tkanek twardych zęba.

//whiteclinic.pl/wp-content/uploads/2016/03/Fotolia_43411473_Subscription_Monthly_M.jpg

Co jeszcze warto wiedzieć o koronach zębowych wykonywanych w gabinecie stomatologicznym na Bielanach?

Zakładanie koron zębowych w Bielanach odbywa się w kilku etapach. Najpierw stomatolog przeprowadza szczegółowe badanie jamy ustnej oraz wykonuje zdjęcia RTG lub bardziej szczegółowe badanie obrazowe – tomografię komputerową. Następnie przygotowuje ząb pod kątem odpowiedniego kształtu i wielkości, tak aby korona mogła się na nim utrzymać. Po tym etapie lekarz pobiera wycisk uzębienia, który posłuży do wykonania indywidualnej korony w laboratorium protetycznym. Gdy korona jest gotowa, stomatolog sprawdza jej dopasowanie i estetykę, a następnie mocuje ją na zębie za pomocą specjalnego cementu.

Korony zębowe Bielany – jak dbać o nie po zabiegu?

Aby cieszyć się pięknym uśmiechem przez długie lata, warto pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji koron zębowych. Należy szczotkować zęby przynajmniej dwa razy dziennie, używając miękkiej szczoteczki oraz pasty z fluorem. Ponadto warto stosować nici dentystyczne oraz płyny do płukania jamy ustnej, które pomogą usunąć resztki pokarmowe i bakterie. Regularne wizyty kontrolne u stomatologa są również kluczowe, gdyż pozwolą na wczesne wykrycie ewentualnych problemów i zapewnienie długotrwałego sukcesu leczenia.
Aby uzyskać więcej informacji na temat koron zębowych lub umówić konsultację u jednego z naszych specjalistów, zachęcamy do kontaktu z personelem White Dental Clinic.

Galeria

White Dental Clinic

ul. Żeromskiego 1, lok. U9, 01-887 Warszawa (Bielany)

 

recepcja@whiteclinic.pl

Przesłanie do nas e-maila lub kontakt telefoniczny oznacza Państwa zgodę na przetwarzanie przesłanych do nas Państwa danych osobowych w zakresie którego e-mail lub telefon dotyczy.
Klauzura informacyjna dla pacjenta       |       Polityka prywatności i plików cookies

Twój zdrowy uśmiech jest dla nas najważniejszy

Godziny otwarcia:
pn-pt. 9.00 - 20.00
sob. 9.00 - 15.00

Call Now Button Medipay