Korony i mosty pełnoceramiczne

Chcąc odpowiedzieć na wciąż wzrastające wymagania estetyczne Pacjentów, proponujemy rozwiązanie protetyczne, które doskonale naśladuje naturalne szkliwo zębów – korony i mosty pełnoceramiczne. Do tej pory uzupełnienia protetyczne dostępne na rynku były metalowo-porcelanowe. Tego typu rozwiązanie sprawia, że korona może różnić się wyglądem od pozostałych zębów, a z biegiem czasu ulega korozji. Co więcej, krawędź podbudowy w części przyszyjkowej może być wyeksponowana, a dziąsła brzeżne mogą pokryć się nieeleganckim szarym odcieniem.

//whiteclinic.pl/wp-content/uploads/2016/03/Fotolia_77967480_Subscription_Monthly_M.jpg

Estetyczna naturalność

Dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym, pełnoceramiczne uzupełnienia protetyczne nie wyróżniają się w szeregu sąsiadujących im własnych zębów pacjenta. Dodatkowo, wykorzystywane w gabinecie White Dental Clinic materiały wiernie odtwarzają warunki występujące w jamie ustnej. Dzięki bogatej palecie odcieni, mamy możliwość uzyskania kilkunastu wariantów kolorystycznych koron i mostów. Stosowane uzupełnienia protetyczne perfekcyjnie imitują przezroczystość zębów oraz ich przepuszczalność światła.

Jakość i wytrzymałość

Korony i mosty pełnoceramiczne nie podrażniają tkanek i nie posiadają właściwości alergizujących. Dzięki doskonale dobranemu składowi chemicznemu, charakteryzują się ponadprzeciętną odpornością mechaniczną. Ponieważ projektowanie uzupełnień protetycznych w White Dental Clinic jest w pełni skomputeryzowane, osiągamy doskonałą gładkość ich powierzchni oraz idealne przyleganie wewnętrznej części korony do tkanek twardych zęba.

//whiteclinic.pl/wp-content/uploads/2016/03/Fotolia_43411473_Subscription_Monthly_M.jpg

White Dental Clinic

ul. Żeromskiego 1, lok. U9, 01-887 Warszawa (Bielany)

 

+48 501 772 617
+48 530 880 133

recepcja@whiteclinic.pl

Przesłanie do nas e-maila lub kontakt telefoniczny oznacza Państwa zgodę na przetwarzanie przesłanych do nas Państwa danych osobowych w zakresie którego e-mail lub telefon dotyczy.
Klauzura informacyjna dla pacjenta       |       Polityka prywatności i plików cookies

Twój zdrowy uśmiech jest dla nas najważniejszy

Godziny otwarcia:
pn-pt. 9.00 - 20.00
sob. 9.00 - 15.00

Call Now Button