Korony zębowe – Żoliborz

Jeżeli zależy Państwu na przywróceniu funkcji i estetyki uzębienia po leczeniu kanałowym bądź też innej sytuacji, która spowodowała uszkodzenia uzębienia, warto rozważyć korony zębowe. Gdzie można wykonać korony zębowe na Żoliborzu? White Dental Clinic to jedna z placówek na mapie Warszawy, w której Pacjenci mogą liczyć na wsparcie specjalistów oraz przeprowadzenie procedury zakładania koron zębowych od A do Z. W naszym gabinecie odbywa się pełna diagnostyka i pierwszorazowe badanie, jak i sam proces przygotowania i montażu.

Kiedy warto zdecydować się na korony zębowe?

Korony zębowe są jednym z najskuteczniejszych i najpopularniejszych rozwiązań stosowanych w takich przypadkach, jak:

  • rekonstrukcja zęba po leczeniu kanałowym,
  • znaczne ubytki próchnicowe,
  • złamania, uszkodzenia lub przebarwienia zębów,
  • wrodzony brak szkliwa.

Oczywiście ostateczną decyzję dotyczącą możliwości zamocowania koron zębowych podejmuje lekarz-stomatolog.

Jeżeli zastanawiają się Państwo nad założeniem koron zębowych, warto skonsultować się u specjalisty. W White Dental Clinic współpracujemy z doświadczonymi stomatologami-protetykami, którzy prowadzą m.in. Pacjentów planujących założenie koron zębowych. Pozwalają one na odbudowę uszkodzonych lub zniszczonych zębów, przywracając im właściwy kształt, wielkość oraz wygląd. Dzięki temu pacjent może cieszyć się nie tylko estetycznym wyglądem swojego uśmiechu, ale także poprawą funkcji żucia i mowy. Korony zębowe są również doskonałym rozwiązaniem dla osób, które mają problem z nadwrażliwością zębów na bodźce termiczne czy mechaniczne.

White Dental Clinic

ul. Żeromskiego 1, lok. U9, 01-887 Warszawa (Bielany)

 

recepcja@whiteclinic.pl

Przesłanie do nas e-maila lub kontakt telefoniczny oznacza Państwa zgodę na przetwarzanie przesłanych do nas Państwa danych osobowych w zakresie którego e-mail lub telefon dotyczy.
Klauzura informacyjna dla pacjenta       |       Polityka prywatności i plików cookies

Twój zdrowy uśmiech jest dla nas najważniejszy

Godziny otwarcia:
pn-pt. 9.00 - 20.00
sob. 9.00 - 15.00

Call Now Button Medipay