Korony zębowe – Bemowo

Gdzie udać się, aby wykonać korony zębowe na Bemowie? Oczywiście do wyspecjalizowanej placówki stomatologicznej. Jedną z nich jest White Dental Clinic, gdzie pracują wykwalifikowani stomatolodzy oraz protetycy. Specjalizują się oni m.in. w koronach zębowych będących popularnym rodzajem uzupełnienia protetycznego. Metoda ta wykorzystywana jest m.in. w przypadku znacznego osłabienia szkliwa lub uszkodzenia zęba. Część Pacjentów naszej placówki decyduje się na założenie koron zębowych w sytuacji, gdy szkliwo jest starte lub występują na nim duże zniszczenia spowodowane zaawansowaną, nieleczoną próchnicą.

Korona zębowa występuje pod postacią czapeczki mocowanej na odpowiednio przygotowanym oraz oszlifowanym zębie. Za wyjątkowo estetyczne i trwałe uznaje się korony zębowe pełnoceramiczne, których barwa jest niemal taka sama, jak naturalny odcień zęba.

Jak dbać o korony zębowe?

Aby korony zębowe służyły nam jak najdłużej, warto zadbać o odpowiednią higienę jamy ustnej oraz regularne wizyty kontrolne u stomatologa – w tym o systematyczną higienizację zębów Ważne jest również unikanie nadmiernego obciążania koron, na przykład przez unikanie jedzenia twardych pokarmów czy nieużywanie zębów jako narzędzi do otwierania opakowań. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów, takich jak ból czy uczucie dyskomfortu, należy niezwłocznie zgłosić się do swojego stomatologa, który oceni stan korony i ewentualnie zaproponuje odpowiednie leczenie.

White Dental Clinic

ul. Żeromskiego 1, lok. U9, 01-887 Warszawa (Bielany)

 

recepcja@whiteclinic.pl

Przesłanie do nas e-maila lub kontakt telefoniczny oznacza Państwa zgodę na przetwarzanie przesłanych do nas Państwa danych osobowych w zakresie którego e-mail lub telefon dotyczy.
Klauzura informacyjna dla pacjenta       |       Polityka prywatności i plików cookies

Twój zdrowy uśmiech jest dla nas najważniejszy

Godziny otwarcia:
pn-pt. 9.00 - 20.00
sob. 9.00 - 15.00

Call Now Button Medipay