Bemowo

Nie da się ukryć, że piękny, zdrowy i zadbany uśmiech to marzenie każdego z nas – niezależnie od wieku. Nawet jeżeli nasza codzienna higienizacja zębów w domowym zaciszu jest w 100% dopracowana i przede wszystkim zgodna z aktualnymi zasadami towarzystwa stomatologicznego, to niestety jest to zbyt mało, aby utrzymać zęby w doskonałej kondycji. Dopełnieniem codziennych czynności pielęgnacyjnych oraz czyszczących jest regularna higienizacja zębów. W trosce o wszystkich Pacjentów poszukujących specjalistów od higienizacji zębów na Bemowie nawiązaliśmy współpracę z doświadczonymi stomatologami i zainwestowaliśmy w najnowocześniejszy sprzęt do skalingu, piaskowania i polerowania zębów.

Na czym polega i jakie efekty zapewnia higienizacja zębów?

W ramach higienizacji zębów wykonywanych jest kilka czynności. Mowa tutaj przede wszystkim o:

  • wstępnym przeglądzie i badaniu jamy ustnej,
  • skalingu,
  • piaskowaniu,
  • polerowaniu,
  • fluoryzacji.

Skaling to pierwszy krok właściwej higienizacji zębów w profesjonalnym gabinecie stomatologicznym. Sprowadza się on do usunięcia kamienia nazębnego, który zazwyczaj gromadzi się w przestrzeniach międzyzębowych oraz w okolicy dziąseł. Kolejny krok, czyli piaskowanie, jest uzupełnieniem skalingu i polega na usunięciu bakteryjnej płytki nazębnej, pozostałości złogów kamienia oraz przebarwień. Wykorzystanie specjalnej dyszy, z której pod ciśnieniem wydobywa się woda ze specjalistycznym proszkiem, pozwala na dotarcie do każdego zakamarka i pozbycie się najdrobniejszych zanieczyszczeń oraz złogów.

Jak Państwo widzą, zachowanie zdrowych i pięknych zębów jest możliwe, ale nie wystarczy do tego codzienna, domowa higienizacja. Warto wzbogacić ją o specjalistyczne zabiegi higienizacyjne wykonywane przez lekarzy-stomatologów.

White Dental Clinic

ul. Żeromskiego 1, lok. U9, 01-887 Warszawa (Bielany)

 

recepcja@whiteclinic.pl

Przesłanie do nas e-maila lub kontakt telefoniczny oznacza Państwa zgodę na przetwarzanie przesłanych do nas Państwa danych osobowych w zakresie którego e-mail lub telefon dotyczy.
Klauzura informacyjna dla pacjenta       |       Polityka prywatności i plików cookies

Twój zdrowy uśmiech jest dla nas najważniejszy

Godziny otwarcia:
pn-pt. 9.00 - 20.00
sob. 9.00 - 15.00

Call Now Button Medipay