Chirurg stomatolog – Żoliborz

W White Dental Clinic oferujemy Państwu możliwość skorzystania z fachowej opieki chirurga-stomatologa. Nasi chirurdzy-stomatolodzy od lat leczą Pacjentów z Żoliborza i okolicznych dzielnic Warszawy. W trosce o jakość i komfort obsługi korzystamy wyłącznie z profesjonalnych urządzeń i aparatury stomatologicznej – dbając o bieżące wdrażanie innowacyjnych technologii i rozwiązań.

Chirurgia stomatologiczna to dziedzina medycyny, która staje się niezbędna nie tylko w sytuacji nagłych wypadków bądź też dolegliwości bólowych. Coraz częściej jest elementem uzupełniającym terapię ortodontyczną, endodontyczną bądź też protetykę. Chirurdzy-stomatolodzy z White Dental Clinic przeprowadzają wszelkiego rodzaju zabiegi na strukturach kostnych i błonie śluzowej jamy ustnej oraz okolic przyległych.

Kompleksowa pomoc i leczenie u chirurga-stomatologa na Żoliborzu

Niezależnie od tego, czy Państwa przypadek wymaga jednorazowej interwencji u chirurga-stomatologa, czy też kompleksowej, dłuższej opieki, nasi specjaliści są do dyspozycji. W naszej placówce istnieje możliwość przeprowadzenia zabiegu chirurgicznego poprzedzonego odpowiednią diagnostyką medyczną. Zazwyczaj są to badania obrazowe pod postacią tomografii komputerowej lub zdjęcia RTG. Oczywiście jednym z kluczowych etapów przedzabiegowych jest także konsultacja chirurgiczna, podczas której specjalista ma możliwość zapoznania się z problemem i zaproponowania najbezpieczniejszych, a zarazem najkorzystniejszych dla Pacjenta rozwiązań.

Wszystkie zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej przeprowadzane są w znieczuleniu miejscowym.

White Dental Clinic

ul. Żeromskiego 1, lok. U9, 01-887 Warszawa (Bielany)

 

recepcja@whiteclinic.pl

Przesłanie do nas e-maila lub kontakt telefoniczny oznacza Państwa zgodę na przetwarzanie przesłanych do nas Państwa danych osobowych w zakresie którego e-mail lub telefon dotyczy.
Klauzura informacyjna dla pacjenta       |       Polityka prywatności i plików cookies

Twój zdrowy uśmiech jest dla nas najważniejszy

Godziny otwarcia:
pn-pt. 9.00 - 20.00
sob. 9.00 - 15.00

Call Now Button Medipay