Higienizacja zębów – Żoliborz

Aby cieszyć się pięknym uśmiechem, trzeba dbać o zdrowie jamy ustnej. Tutaj kluczowa jest przede wszystkim regularna higienizacja. Jeżeli są Państwo zainteresowani higienizacją zębów na Żoliborzu, White Dental Clinic jest jedną z placówek oferujących tego rodzaju usługi w pełnym zakresie.

Jak wiemy, codzienne mycie zębów jest podstawową częścią higienizacji, jednak to gabinetowe zabiegi są kluczem dla zachowania zdrowia jamy ustnej. W ramach gabinetowej higienizacji wykonywane są takie czynności jak:

  • wstępne badanie i oczyszczenie zębów,
  • skaling – usuwanie złogów kamienia nazębnego;
  • piaskowanie – usuwanie chorobowo zmienionej płytki nazębnej, przebarwień i pozostałości kamienia.

Po dokładnym oczyszczeniu zębów lekarz stomatolog przystępuje do polerowania oraz fluoryzacji.

Kiedy warto umówić się na higienizację zębów?

Częstotliwość korzystania z zabiegów higienizacji zębów nie jest ściśle określona, jednak specjaliści zalecają, aby było to co najmniej 1-2 razy do roku. Decydujący wpływ na tę kwestię mają również indywidualne potrzeby oraz czynniki zdrowotne. W przypadku osób, którym towarzyszą choroby dziąseł czy też zwiększone ryzyko ich wystąpienia, zalecana jest zazwyczaj częstsza higienizacja zębów.

W celu zapisania się na profesjonalną higienizacją lub uzyskania dodatkowych informacji dotyczących gabinetowego oczyszczania zębów prosimy o kontakt z naszą placówką.

White Dental Clinic

ul. Żeromskiego 1, lok. U9, 01-887 Warszawa (Bielany)

 

recepcja@whiteclinic.pl

Przesłanie do nas e-maila lub kontakt telefoniczny oznacza Państwa zgodę na przetwarzanie przesłanych do nas Państwa danych osobowych w zakresie którego e-mail lub telefon dotyczy.
Klauzura informacyjna dla pacjenta       |       Polityka prywatności i plików cookies

Twój zdrowy uśmiech jest dla nas najważniejszy

Godziny otwarcia:
pn-pt. 9.00 - 20.00
sob. 9.00 - 15.00

Call Now Button Medipay