Korony porcelanowe na złocie

Korony porcelanowe na złocie mają charakterystykę podobną do koron na podbudowie z metali nieszlachetnych. Są nie tylko wytrzymałe, ale zapewniają również estetyczny wygląd. Oczywiście nie osiągają tak nieprzeciętnych efektów jak korony pełnoceramiczne, jednak doświadczeni specjaliści w gabinecie White Dental Clinic dbają o naturalną prezencję uśmiechu każdego pacjenta.

//whiteclinic.pl/wp-content/uploads/2016/03/Fotolia_43411473_Subscription_Monthly_M.jpg

Zalety koron porcelanowych na złotej podbudowie

Porcelanowe korony na podbudowie wykonanej ze złota są bakteriostatyczne, co oznacza, że minimalizują ryzyko powstania wtórnej próchnicy pod koroną protetyczną, dzięki temu, że złoto jest metalem biozgodnym. Z tego powodu, również nie wywołują reakcji uczuleniowych i nie mają wpływu na układ immunologiczny Pacjenta. Dodatkowo, wykorzystywane złoto zapobiega ściemnieniu dziąsła nad koroną oraz umożliwia lepszy rozkład sił i mechaniki pracy wkładu koronowo-korzeniowego wraz z koroną zęba. Korony na złocie dokładnie przylegają do filaru zęba, a także nie podrażniają dziąsła brzeżnego.

Wskazania do założenia korony porcelanowej na złocie

Korony na podbudowie ze złota są szczególnie polecane dla tych Pacjentów, u których niewskazane są korony na podbudowie z metali nieszlachetnych lub Pacjentów którzy już posiadają ubytki uzupełnione koronami na złocie. Tego typu korony stosuje się także w przypadkach, kiedy zęby Pacjentów zniszczone są poddziąsłowo oraz u osób, których korona zęba jest zniszczona w taki sposób, że odbudowa nie jest możliwa.

//whiteclinic.pl/wp-content/uploads/2016/03/Fotolia_77967480_Subscription_Monthly_M.jpg

White Dental Clinic

ul. Żeromskiego 1, lok. U9, 01-887 Warszawa (Bielany)

 

recepcja@whiteclinic.pl

Przesłanie do nas e-maila lub kontakt telefoniczny oznacza Państwa zgodę na przetwarzanie przesłanych do nas Państwa danych osobowych w zakresie którego e-mail lub telefon dotyczy.
Klauzura informacyjna dla pacjenta       |       Polityka prywatności i plików cookies

Twój zdrowy uśmiech jest dla nas najważniejszy

Godziny otwarcia:
pn-pt. 9.00 - 20.00
sob. 9.00 - 15.00

Call Now Button Medipay