Odbudowa zęba – Bemowo

Zdrowe, estetyczne i pełne uzębienie to marzenie każdego z nas. Niestety, pod wpływem różnych czynników – tj. próchnica, uszkodzenia mechaniczne, urazy, mogą pojawić się ubytki w uzębieniu. W takich sytuacjach warto reagować od razu i korzystać z ogólnodostępnych metod odbudowy zębów na Bemowie i okolicach. W warszawskiej klinice White Dental Clinic przeprowadzamy zarówno standardowe, jak i zaawansowane zabiegi związane z naprawą ubytków zębowych.

Wśród wykorzystywanych w naszej placówce metod odbudowy zębów wyróżniamy:

  • plomby kompozytowe,
  • odbudowę zęba na korzeniu,
  • odbudowa zęba na włóknie szklanym.

Plomby – Bemowo

Próchnica to jedno z najczęstszych schorzeń stomatologicznych, które dotyka zarówno dzieci, jak i dorosłych. Jeśli nie zostanie odpowiednio wcześnie wykryta i leczona, może prowadzić do poważnych powikłań, takich jak ból zęba, zapalenie miazgi czy nawet utratę zęba. Na szczęście, dzięki plombom – wykonywanym m.in. w naszym gabinecie na Bielanach można skutecznie odbudować ząb dotknięty próchnicą. Plomby to materiały stosowane do wypełnienia ubytków powstałych w wyniku usunięcia zmienionej chorobowo tkanki zęba. W White Dental Clinic stosujemy różnorodne materiały wypełniające, które gwarantują trwałość i estetykę odbudowy.

White Dental Clinic

ul. Żeromskiego 1, lok. U9, 01-887 Warszawa (Bielany)

 

recepcja@whiteclinic.pl

Przesłanie do nas e-maila lub kontakt telefoniczny oznacza Państwa zgodę na przetwarzanie przesłanych do nas Państwa danych osobowych w zakresie którego e-mail lub telefon dotyczy.
Klauzura informacyjna dla pacjenta       |       Polityka prywatności i plików cookies

Twój zdrowy uśmiech jest dla nas najważniejszy

Godziny otwarcia:
pn-pt. 9.00 - 20.00
sob. 9.00 - 15.00

Call Now Button Medipay