Odbudowa zęba – Żoliborz

W sytuacji, gdy pojawią się ubytki zębowe związane z nieleczoną próchnicą bądź też innymi, niezależnymi od nas czynnikami – np. urazami i uszkodzeniami mechanicznymi, warto zadbać o jak najszybsze przywrócenie pełnej funkcjonalności uzębienia. Tutaj z pomocą przychodzą specjaliści z placówki White Dental Clinic zlokalizowanej nieopodal dzielnicy Żoliborz, którzy od wielu lat stosują sprawdzone metody odbudowy zębów. Jeżeli więc szukają Państwo gabinetu stomatologicznego na terenie Żoliborza i okolic, który specjalizuje się w naprawie ubytków zębowych, zapraszamy do White Dental Clinic.

Plomby – Żoliborz

Jedną z najpopularniejszych metod odbudowy zębów na terenie Żoliborza i okolicznych, warszawskich dzielnic są plomby. Plombowanie zębów to krótki i zupełnie nieinwazyjny zabieg, który stosowany jest najczęściej w przypadku ubytków powstałych pod wpływem próchnicy. Bagatelizowana próchnica powoduje osłabienie szkliwa, braki wapnia i fosforu a w efekcie pęknięcia i ubytki. Dlatego też jako specjaliści z gabinetu stomatologicznego na Bielanach zalecamy, aby regularnie wykonywać higienizację zębów, a w sytuacji, gdy zauważą Państwo ubytki w zębach – wypełnienie ich plombą kompozytową.

W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących plombowania zębów wykonywanego w naszym gabinecie nieopodal Żoliborza prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny, mailowy lub osobisty.

White Dental Clinic

ul. Żeromskiego 1, lok. U9, 01-887 Warszawa (Bielany)

 

recepcja@whiteclinic.pl

Przesłanie do nas e-maila lub kontakt telefoniczny oznacza Państwa zgodę na przetwarzanie przesłanych do nas Państwa danych osobowych w zakresie którego e-mail lub telefon dotyczy.
Klauzura informacyjna dla pacjenta       |       Polityka prywatności i plików cookies

Twój zdrowy uśmiech jest dla nas najważniejszy

Godziny otwarcia:
pn-pt. 9.00 - 20.00
sob. 9.00 - 15.00

Call Now Button Medipay