Protetyk – Żoliborz

Wraz z wiekiem, uszkodzeniami mechanicznymi, nieleczoną próchnicą oraz z wieloma innymi czynnikami może dojść do powstania ubytków zębowych. Protetyk na Żoliborzu to specjalista, który zajmuje się odtwarzaniem utraconych tkanek jamy ustnej. Dlatego więc warto zgłosić się do niego w sytuacji, gdy zależy nam na przywróceniu pełnego, estetycznego i zdrowego uzębienia.

W naszej placówce stomatologicznej White Dental Clinic mogą Państwo skorzystać z protez akrylowych, jak i szkieletowych. Protezy szkieletowe, dzięki wykorzystaniu elementów metalowych, są za łatwiejsze w utrzymaniu czystości oraz trwalsze.

Komfort i bezpieczeństwo podczas wizyty u protetyka na Żoliborzu

Dla protetyków, z którymi współpracujemy od lat, kluczowe jest nie tylko przywrócenie pełnej funkcjonalności i estetyki uśmiechu. Dbają oni również o komfort i bezpieczeństwo Pacjenta podczas wizyty i przeprowadzanych zabiegów – oraz w trakcie użytkowania wykonanej protezy. W związku z tym protetycy z White Dental Clinic tworzą protezy, które są precyzyjnie dopasowane do jamy ustnej Pacjenta i przeprowadzają całą procedurę ich założenia w maksymalnie delikatny i bezpieczny sposób.

Po wykonaniu wszystkich czynności protetyk instruuje Pacjenta w kwestii prawidłowej pielęgnacji i higieny jamy ustnej, a także czyszczenia oraz konserwacji protezy. Czynności te są kluczowe dla zachowania zdrowia jamy ustnej oraz wydłużenia żywotności założonej protezy.

White Dental Clinic

ul. Żeromskiego 1, lok. U9, 01-887 Warszawa (Bielany)

 

recepcja@whiteclinic.pl

Przesłanie do nas e-maila lub kontakt telefoniczny oznacza Państwa zgodę na przetwarzanie przesłanych do nas Państwa danych osobowych w zakresie którego e-mail lub telefon dotyczy.
Klauzura informacyjna dla pacjenta       |       Polityka prywatności i plików cookies

Twój zdrowy uśmiech jest dla nas najważniejszy

Godziny otwarcia:
pn-pt. 9.00 - 20.00
sob. 9.00 - 15.00

Call Now Button Medipay