Dentysta – Żoliborz

White Dental Clinic to nowoczesna placówka, w której pracują wykwalifikowani i doświadczeni stomatolodzy. Jeżeli więc dentysta w pobliżu Żoliborza to specjalista, którego aktualnie Państwo poszukują, serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. W trosce o piękny uśmiech naszych Pacjentów, ich komfort oraz bezpieczeństwo oferujemy pełen zakres zabiegów i usług, które wykonujemy przy użyciu najnowocześniejszej aparatury. Nasze zaplecze obejmuje specjalistyczne urządzenia od renomowanych, uznanych w dziedzinie stomatologii producentów.

Wszystkim Pacjentom, którzy potrzebują szczegółowej diagnostyki, proponujemy bezinwazyjne badania obrazowe – m.in. tomografię szczęki oraz zdjęcia panoramiczne.

Dlaczego warto być pod stałą opieką dentysty?

Wielu Pacjentów nie zdaje sobie sprawy, jak ważne jest, aby być pod stałą opieką dentysty. Zdecydowana większość społeczeństwa szuka dentysty „na już” w momencie, kiedy doświadcza dokuczliwych objawów związanych z uzębieniem. My, jako specjaliści z doświadczeniem, wiemy, że systematyczne kontrole dentystyczne oraz bieżące prowadzenie dokumentacji medycznej przez stałego, wybranego dentystę jest kluczowe. Dentysta, który zna swojego Pacjenta i jego zgryz, doskonale wie, na jakie nieprawidłowości należy zwrócić szczególną uwagę oraz jaka metoda profilaktyki i ewentualnego leczenia będzie prawidłowa.

Aby umożliwić Państwu rezerwację wizyty w dogodnym terminie, nasi specjaliści są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-20:00 oraz w soboty.

White Dental Clinic

ul. Żeromskiego 1, lok. U9, 01-887 Warszawa (Bielany)

 

recepcja@whiteclinic.pl

Przesłanie do nas e-maila lub kontakt telefoniczny oznacza Państwa zgodę na przetwarzanie przesłanych do nas Państwa danych osobowych w zakresie którego e-mail lub telefon dotyczy.
Klauzura informacyjna dla pacjenta       |       Polityka prywatności i plików cookies

Twój zdrowy uśmiech jest dla nas najważniejszy

Godziny otwarcia:
pn-pt. 9.00 - 20.00
sob. 9.00 - 15.00

Call Now Button Medipay