Protetyk – Bemowo

Gdzie szukać protetyka na Bemowie? Oczywiście najlepszym wyborem będą wyspecjalizowane placówki stomatologiczne oferujące usługi w pełnym zakresie. Jedną z nich jest White Dental Clinic – warszawska klinika, w której pracują doświadczeni protetycy specjalizujący się w protezach akrylowych oraz protezach szkieletowych.

Protetyka w naszej placówce dorównuje najwyższym, światowym standardom oraz korzysta z innowacyjnych rozwiązań. Dbamy nie tylko o bieżące wprowadzanie nowoczesnych metod protetycznych, ale także o wykorzystanie wysokiej jakości materiałów, które są trwałe i bezpieczne dla zdrowia. Oferujemy szeroki zakres usług – począwszy od wspomnianych protez akrylowych i szkieletowych, aż po korony zębowe na Bemowie i okolicach.

Nowoczesne metody wykorzystywane przez protetyków na Bemowie

Nasi specjaliści korzystają z najnowszych osiągnieć i rozwiązań w dziedzinie protetyki. Dzięki temu każdy z protetyków w White Dental Clinic na Bemowie może zaproponować Państwu różne metody odbudowy uzębienia. W zależności od rozległości ubytków oraz indywidualnych czynników mogą to być: protezy akrylowe oraz szkieletowe – całościowe, jak i częściowe.

Jako specjaliści z doświadczeniem wiemy, jak ważnym aspektem leczenie protetycznego jest indywidualne podejście do Pacjenta. Dlatego też zawsze przeprowadzamy szczegółowy wywiad z Pacjentem – analizując jego oczekiwania estetyczne, możliwości finansowe oraz stan uzębienia.

White Dental Clinic

ul. Żeromskiego 1, lok. U9, 01-887 Warszawa (Bielany)

 

recepcja@whiteclinic.pl

Przesłanie do nas e-maila lub kontakt telefoniczny oznacza Państwa zgodę na przetwarzanie przesłanych do nas Państwa danych osobowych w zakresie którego e-mail lub telefon dotyczy.
Klauzura informacyjna dla pacjenta       |       Polityka prywatności i plików cookies

Twój zdrowy uśmiech jest dla nas najważniejszy

Godziny otwarcia:
pn-pt. 9.00 - 20.00
sob. 9.00 - 15.00

Call Now Button Medipay